Polityka prywatności

Materiały zawarte w serwisie Pixlel.com są bezpłatne. Użytkownicy oraz zespół Pixlel.com nie ponoszą odpowiedzialności za szkody wynikłe z ich korzystania. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania wpisów oraz blokowania użytkowników naruszających regulamin serwisu Pixlel.com

Serwis Pixlel.com nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz opinie wyrażane przez użytkowników. Są one wyłącznie własnością użytkowników, którzy je publikują. Niniejsza polityka prywatności nie obejmuje przedsiębiorców oraz osób, których dane są ogólnie dostępne.

Podczas rejestracji użytkownik musi podać adres e-mail. Serwis Pixlel przetwarza dane osobowe w zgodzie z przepisami. Adresów e-mail nie udostępniamy osobom trzecim. Wykorzystujemy je głównie do powiadamania o zmianach i problemach technicznych.
Danych osobowych takich jak imię, nazwisko, miejsce zamieszkania, numer Skype czy GG użytkownik nie musi podawać. Sam decydujesz, co chcesz udostępniać innym użytkownikom.

Nasze serwery automatycznie logują informacje dotyczące sposobu, w jaki korzystach z naszych stron. Logowane jest m.in. nazwa przeglądarki internetowej, data, adres żądania, numer IP, język i typ przeglądarki.

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". Są one wymagana do prawidłowego funkcjonania serwisu i wyświetlania treści zindywidualizowanych.
Więcej na temat plików "cookie".